O nas

Jesteśmy gliwickim stowarzyszeniem futsalu i piłki nożnej powstałym w 2009 roku.

Zrzeszamy ponad 200 młodych adeptów, chłopców i dziewczynek trenujących w 8 grupach: skrzatach, żakach, orlikach,młodzikach, trampkarzach,  oraz seniorach w Ekstraklasie Futsalu. Młodzież rywalizuje w corocznych Mistrzostwach Polski i Śląska. Akademia powstała by rozbudzać zainteresowanie futsalem i piłką nożną oraz aktywnością fizyczną wśród dzieci i młodzieży chcących rozwijać swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Zapewniamy szkolenie dzieci w wieku od 5 do 20 roku życia (od skrzata do seniora) pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, zapewniając swoim podopiecznym ciągłość szkolenia, poprzez gry i zabawy, wstępne przygotowanie do szkolenia, nauczanie, doskonalenie oraz kończąc na etapie trenowania specjalistycznego, a także udziały w turniejach, meczach oraz ligach Polskiego i Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Organizujemy również profesjonalne obozy sportowe w okresie letnim w wakacje i zimowym podczas ferii, które pozwalają intensywnie rozwijać umiejętności zawodników oraz integrują grupę. W naszym stowarzyszeniu nie ma selekcji, trenować może każdy chłopak czy dziewczynka bez względu na poziom umiejętności czy sprawności fizycznej, futsal i piłka nożna jest dla każdego pasjonującego się tą dyscypliną.