poprzedni mecz P.A. Nova Gliwice 2 : 4 LSSS Team Lębork
następny mecz P.A. Nova Gliwice VS FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG

EKSTRAKLASA SEZON 2020/2021 2020/2021

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. KS Constract Lubawa 11 30 10 0 1 63:20
2. Rekord Bielsko Biała 11 30 10 0 1 68:29
3. Piast Gliwice 10 25 8 1 1 42:14
4. Clearex Chorzów 12 22 6 4 2 41:27
5. KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 12 19 5 4 3 31:31
6. GI Malepszy Futsal Leszno 11 15 4 3 4 29:32
7. Gatta Active Zduńska Wola 11 15 5 0 6 30:38
8. FC KJ Toruń 11 14 4 2 5 22:32
9. MOKS Słoneczny Stok Białystok 11 14 4 2 5 29:45
10. Red Devils Chojnice 11 13 4 1 6 25:33
11. LSSS Team Lębork 13 13 4 1 8 31:50
12. Red Dragons Pniewy 8 12 3 3 2 25:20
13. AZS UW Wilanów 12 12 3 3 6 33:42
14. DREAM Opole Komprachcice 9 10 3 1 5 20:35
15. AZS UŚ Katowice 10 8 2 2 6 26:31
16. FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG 11 6 2 0 9 26:39
17. P.A. Nova Gliwice 10 4 1 1 8 20:43
I Kolejka
AZS UW Wilanów
106 września
godz: 17:00
1
P.A. Nova Gliwice
05 września
18:00 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
6 - 1 DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 3 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
18:00 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
11 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
06 września
12:00 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
0 - 5 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
3 - 1 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
2 - 2 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
20 września
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
4 - 2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
II Kolejka
P.A. Nova Gliwice
012 września
godz: 18:00
5
KS Constract Lubawa
11 września
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
0 - 1 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
12 września
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
8 - 2 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
4 - 3 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 0 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
7 - 3 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
13 września
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
0 - 7 Piast Gliwice Piast Gliwice
04 listopada
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
III Kolejka
Piast Gliwice
526 września
godz: 18:00
2
P.A. Nova Gliwice
26 września
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
0 - 3 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
9 - 2 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
4 - 4 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
27 września
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
3 - 6 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
0 - 3 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
1 - 2 DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
27 października
18:00 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
6 - 2 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
IV Kolejka
P.A. Nova Gliwice
530 września
godz: 19:30
8
AZS UŚ Katowice
30 września
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
6 - 3 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
2 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
3 - 3 DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
5 - 4 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
1 - 1 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
4 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
04 listopada
18:30 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
2 - 4 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
V Kolejka
DREAM Opole Komprachcice
503 października
godz: 18:00
2
P.A. Nova Gliwice
03 października
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
6 - 1 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
2 - 2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
3 - 3 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
6 - 3 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
04 października
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
2 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
2 - 4 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
1 - 3 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
VI Kolejka
MOKS Słoneczny Stok Białystok
207 października
godz: 18:00
1
P.A. Nova Gliwice
07 października
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
4 - 3 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 4 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
1 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
3 - 1 DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
2 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
28 października
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
7 - 4 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
VII Kolejka
P.A. Nova Gliwice
111 października
godz: 18:00
6
Clearex Chorzów
10 października
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
6 - 1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
8 - 1 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
11 października
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
3 - 8 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
17 października
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
0 - 1 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
2 - 0 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
07 listopada
16:00 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
VIII Kolejka
FC KJ Toruń
218 października
godz: 15:00
4
P.A. Nova Gliwice
17 października
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
5 - 1 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
3 - 2 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
15:00 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
6 - 2 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 4 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
3 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
18 października
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
1 - 4 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
18 listopada
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
IX Kolejka
Piast Gliwice
223 października
godz: 20:15
3
Rekord Bielsko Biała
24 października
18:00 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
9 - 1 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
12:00 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
1 - 1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
25 października
18:00 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
3 - 4 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
17:00 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
4 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
2 - 3 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
18:00 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
4 - 2 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
X Kolejka
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
531 października
godz: 19:00
2
P.A. Nova Gliwice
31 października
18:00 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
2 - 3 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
12:00 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
7 - 2 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
18:00 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
2 - 3 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 5 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
20:00 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
3 - 4 Piast Gliwice Piast Gliwice
02 grudnia
20:00 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
18:00 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
XI Kolejka
P.A. Nova Gliwice
Red Dragons Pniewy
01 stycznia
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
6 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
3 - 0 LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
3 - 10 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
2 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
7 - 2 FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
24 października
12:00 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
1 - 1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
25 listopada
19:00 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
XII Kolejka
Rekord Bielsko Biała
09 grudnia
godz: 19:00
P.A. Nova Gliwice
14 listopada
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
3 - 2 AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
1 - 2 Piast Gliwice Piast Gliwice
15 listopada
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
1 - 9 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
6 - 1 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
2 - 5 DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
3 - 1 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
18 listopada
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
2 - 1 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
XIII Kolejka
P.A. Nova Gliwice
221 listopada
godz: 18:00
4
LSSS Team Lębork
01 stycznia
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
21 listopada
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
1 - 5 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
6 - 4 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
6 - 2 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
2 - 2 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
XIV Kolejka
Red Devils Chojnice
P.A. Nova Gliwice
01 stycznia
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
XV Kolejka
P.A. Nova Gliwice
06 grudnia
godz: 17:30
FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
XVI Kolejka
GI Malepszy Futsal Leszno
13 grudnia
P.A. Nova Gliwice
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
XVII Kolejka
P.A. Nova Gliwice
19 grudnia
godz: 18:00
Gatta Active Zduńska Wola
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
LSSS Team Lębork LSSS Team Lębork
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- DREAM Opole Komprachcice DREAM Opole Komprachcice
-
AZS UW Wilanów AZS UW Wilanów
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG FIT-MORNING GREDAR FUTSAL BRZEG
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy medialni