poprzedni mecz Rekord Bielsko Biała 11 : 5 GSF Gliwice
następny mecz FC KJ Toruń VS GSF Gliwice

EKSTRAKLASA 2019/2020

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko Biała 18 47 15 2 1 116:33
2. KS Constract Lubawa 18 34 10 4 4 64:51
3. Gatta Active Zduńska Wola 18 33 10 3 5 64:52
4. Clearex Chorzów 18 31 9 4 5 76:51
5. FC KJ Toruń 18 30 8 6 4 57:50
6. KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 18 28 7 7 4 51:34
7. Piast Gliwice 18 27 8 3 7 57:44
8. AZS UŚ Katowice 18 25 8 1 9 51:78
9. GSF Gliwice 18 24 7 3 8 61:57
10. MOKS Słoneczny Stok Białystok 18 23 7 2 9 45:60
11. GI Malepszy Futsal Leszno 18 18 5 3 10 38:67
12. Red Dragons Pniewy 18 16 3 7 8 53:76
13. Red Devils Chojnice 18 9 2 3 13 51:85
14. Gwiazda Ruda Śląska 18 8 2 2 14 35:81
I Kolejka
GSF Gliwice
007 września
godz: 18:00
0
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
07 września
19:00 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 1 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
0 - 1 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
2 - 2 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
0 - 2 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
18:00 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 6 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
II Kolejka
GSF Gliwice
515 września
godz: 18:00
1
Gwiazda Ruda Śląska
14 września
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
4 - 1 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
5 - 1 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
4 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
3 - 1 Piast Gliwice Piast Gliwice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
16 września
20:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 4 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
III Kolejka
KS Constract Lubawa
628 września
godz: 18:00
7
GSF Gliwice
28 września
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
0 - 3 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 0 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
6 - 3 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
4 - 0 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
5 - 5 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
3 - 4 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
IV Kolejka
GSF Gliwice
405 października
godz: 18:00
5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
05 października
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
1 - 1 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
4 - 4 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
4 - 2 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
5 - 3 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
4 - 2 Piast Gliwice Piast Gliwice
V Kolejka
Red Dragons Pniewy
409 października
godz: 20:00
3
GSF Gliwice
09 października
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
8 - 1 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
2 - 2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
10 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
5 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
5 - 8 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
1 - 3 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
VI Kolejka
GSF Gliwice
312 października
godz: 17:00
5
GI Malepszy Futsal Leszno
12 października
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
4 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
3 - 3 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
5 - 2 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
3 - 3 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
8 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
3 - 0 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
VII Kolejka
Piast Gliwice
404 listopada
godz: 20:00
3
GSF Gliwice
03 listopada
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
7 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
1 - 4 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 4 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
1 - 7 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 4 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
6 - 5 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
VIII Kolejka
GSF Gliwice
309 listopada
godz: 18:00
4
Rekord Bielsko Biała
09 listopada
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
3 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
3 - 10 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 6 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
4 - 0 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
2 - 2 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
IX Kolejka
Clearex Chorzów
416 listopada
godz: 17:00
0
GSF Gliwice
16 listopada
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
9 - 1 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
4 - 3 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
1 - 5 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
0 - 4 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 0 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
3 - 3 Piast Gliwice Piast Gliwice
X Kolejka
GSF Gliwice
122 listopada
godz: 19:15
2
AZS UŚ Katowice
23 listopada
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
2 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
1 - 5 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 3 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
0 - 9 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 6 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 0 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
XI Kolejka
Gatta Active Zduńska Wola
407 grudnia
godz: 18:00
5
GSF Gliwice
07 grudnia
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
4 - 4 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
4 - 2 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
1 - 1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
8 - 2 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
6 - 3 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
8 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
XII Kolejka
GSF Gliwice
314 grudnia
godz: 18:00
3
FC KJ Toruń
14 grudnia
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 0 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
0 - 5 Piast Gliwice Piast Gliwice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
7 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
4 - 3 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
3 - 6 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 7 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
XIII Kolejka
Red Devils Chojnice
322 grudnia
godz: 18:00
5
GSF Gliwice
21 grudnia
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
6 - 1 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
2 - 3 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
5 - 2 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
1 - 1 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
6 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
10 - 0 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
XIV Kolejka
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
311 stycznia
godz: 18:00
3
GSF Gliwice
11 stycznia
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
4 - 0 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
1 - 2 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
10 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
6 - 3 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
5 - 1 Piast Gliwice Piast Gliwice
XV Kolejka
Gwiazda Ruda Śląska
018 stycznia
godz: 17:00
3
GSF Gliwice
01 stycznia
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
3 - 5 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
4 - 4 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
4 - 4 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
6 - 0 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
4 - 3 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
5 - 5 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
XVI Kolejka
GSF Gliwice
515 lutego
godz: 18:00
2
KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
2 - 5 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
6 - 1 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
5 - 7 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
2 - 3 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
2 - 6 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
5 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
XVII Kolejka
MOKS Słoneczny Stok Białystok
529 lutego
godz: 18:00
1
GSF Gliwice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
1 - 2 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
1 - 2 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
4 - 4 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
3 - 3 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
3 - 0 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
18 - 1 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
XVIII Kolejka
GSF Gliwice
707 marca
godz: 18:00
2
Red Dragons Pniewy
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
1 - 1 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
2 - 3 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
2 - 2 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 2 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
3 - 4 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
2 - 5 Piast Gliwice Piast Gliwice
XIX Kolejka
GI Malepszy Futsal Leszno
GSF Gliwice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
XX Kolejka
GSF Gliwice
Piast Gliwice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
XXI Kolejka
Rekord Bielsko Biała
GSF Gliwice
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
XXII Kolejka
GSF Gliwice
Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
XXIII Kolejka
AZS UŚ Katowice
GSF Gliwice
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
XXIV Kolejka
GSF Gliwice
Gatta Active Zduńska Wola
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
XXV Kolejka
FC KJ Toruń
09 maja
GSF Gliwice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
XXVI Kolejka
GSF Gliwice
16 maja
Red Devils Chojnice
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy medialni