poprzedni mecz GSF Gliwice 1 : 2 AZS UŚ Katowice
następny mecz Gatta Active Zduńska Wola VS GSF Gliwice

EKSTRAKLASA 2019/2020

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Rekord Bielsko Biała 8 21 7 0 1 43:16
2. Gatta Active Zduńska Wola 9 19 6 1 2 33:19
3. KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 10 18 5 3 2 32:16
4. Clearex Chorzów 10 18 6 0 4 41:26
5. AZS UŚ Katowice 10 18 6 0 4 31:39
6. KS Constract Lubawa 9 17 5 2 2 34:26
7. GI Malepszy Futsal Leszno 10 14 4 2 4 27:32
8. Piast Gliwice 9 13 4 1 4 27:21
9. FC KJ Toruń 6 11 3 2 1 17:12
10. MOKS Słoneczny Stok Białystok 9 10 3 1 5 18:26
11. Red Dragons Pniewy 10 8 1 5 4 28:39
12. GSF Gliwice 10 7 2 1 7 29:35
13. Gwiazda Ruda Śląska 10 5 1 2 7 18:44
14. Red Devils Chojnice 10 5 1 2 7 24:51
I Kolejka
GSF Gliwice
007 września
godz: 18:00
0
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
07 września
18:00 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
0 - 2 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
18:00 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 6 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
19:00 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 1 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
0 - 1 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
II Kolejka
GSF Gliwice
515 września
godz: 18:00
1
Gwiazda Ruda Śląska
14 września
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
17:00 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
3 - 1 Piast Gliwice Piast Gliwice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
4 - 1 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
5 - 1 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
16 września
20:00 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 4 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
III Kolejka
KS Constract Lubawa
628 września
godz: 18:00
7
GSF Gliwice
28 września
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
4 - 0 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
5 - 5 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
3 - 4 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
0 - 3 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 0 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
6 - 3 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
IV Kolejka
GSF Gliwice
405 października
godz: 18:00
5
MOKS Słoneczny Stok Białystok
05 października
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
4 - 2 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
5 - 3 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 6 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
4 - 2 Piast Gliwice Piast Gliwice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
1 - 1 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
4 - 4 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
V Kolejka
Red Dragons Pniewy
409 października
godz: 20:00
3
GSF Gliwice
09 października
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
5 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
5 - 8 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
2 - 2 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
10 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
VI Kolejka
GSF Gliwice
312 października
godz: 17:00
5
GI Malepszy Futsal Leszno
12 października
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
5 - 2 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
3 - 3 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
8 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
3 - 0 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
4 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
VII Kolejka
Piast Gliwice
404 listopada
godz: 20:00
3
GSF Gliwice
03 listopada
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
1 - 7 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
3 - 4 KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
6 - 5 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
7 - 1 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
1 - 4 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 4 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
VIII Kolejka
GSF Gliwice
309 listopada
godz: 18:00
4
Rekord Bielsko Biała
09 listopada
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 6 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
4 - 0 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 3 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
2 - 2 Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
3 - 2 AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
3 - 10 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
IX Kolejka
Clearex Chorzów
416 listopada
godz: 17:00
0
GSF Gliwice
16 listopada
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
0 - 4 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
2 - 0 MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
3 - 3 Piast Gliwice Piast Gliwice
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
9 - 1 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
4 - 3 Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
1 - 5 KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
X Kolejka
GSF Gliwice
122 listopada
godz: 19:15
2
AZS UŚ Katowice
23 listopada
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
0 - 9 Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
1 - 6 Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
3 - 0 FC KJ Toruń FC KJ Toruń
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
2 - 2 GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
-
1 - 5 Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 3 Clearex Chorzów Clearex Chorzów
XI Kolejka
Gatta Active Zduńska Wola
07 grudnia
godz: 18:00
GSF Gliwice
07 grudnia
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XII Kolejka
GSF Gliwice
14 grudnia
godz: 18:00
FC KJ Toruń
14 grudnia
- Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
-
Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
- GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
-
Piast Gliwice Piast Gliwice
- KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
Red Devils Chojnice Red Devils Chojnice
- KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
-
AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
- MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
-
Clearex Chorzów Clearex Chorzów
XIII Kolejka
Red Devils Chojnice
22 grudnia
godz: 18:00
GSF Gliwice
21 grudnia
- Rekord Bielsko Biała Rekord Bielsko Biała
-
GI Malepszy Futsal Leszno GI Malepszy Futsal Leszno
- Clearex Chorzów Clearex Chorzów
-
Red Dragons Pniewy Red Dragons Pniewy
- AZS UŚ Katowice AZS UŚ Katowice
-
MOKS Słoneczny Stok Białystok MOKS Słoneczny Stok Białystok
- Gatta Active Zduńska Wola Gatta Active Zduńska Wola
-
KS Constract Lubawa KS Constract Lubawa
- Piast Gliwice Piast Gliwice
-
KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- FC KJ Toruń FC KJ Toruń
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partnerzy medialni