poprzedni mecz KS Polkowice 2 : 7 GSF Gliwice
następny mecz GSF Gliwice VS Odra Opole

I LIGA FUTSALU SEZON 2018/2019 GRUPA POŁUDNIOWA 2018/2019

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. GSF Gliwice 9 24 8 0 1 52:15
2. Gwiazda Ruda Śląska 11 24 8 0 3 35:25
3. KS Polkowice 11 24 8 0 3 47:37
4. GKS Tychy 11 23 7 2 2 48:36
5. Heiro Rzeszów 11 14 4 2 5 39:38
6. Berland OSiR Komprachcice 11 13 3 4 4 31:31
7. KS AZS UMCS Lublin 11 13 4 1 6 29:50
8. Maxfarbex Busko Zdrój 10 12 3 3 4 34:36
9. Futsal Team Brzeg 11 9 2 3 6 31:40
10. Odra Opole 10 9 2 3 5 27:36
11. Remedium Hybryd Pyskowice 11 9 2 3 6 35:54
12. Futsal Nowiny 11 7 2 1 8 24:34
I Kolejka
GSF Gliwice
410 listopada
godz: 18:00
0
Futsal Nowiny
22 września
16:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 1 KS Polkowice KS Polkowice
23 września
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
4 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
5 - 3 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
16:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 1 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
17 października
19:30 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
1 - 3 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
II Kolejka
Gwiazda Ruda Śląska
229 września
godz: 15:00
1
GSF Gliwice
29 września
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
2 - 2 Odra Opole Odra Opole
30 września
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
3 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
6 - 4 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
5 - 6 GKS Tychy GKS Tychy
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
9 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
III Kolejka
GSF Gliwice
907 października
godz: 17:00
2
Remedium Hybryd Pyskowice
06 października
14:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 7 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
07 października
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
6 - 6 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 1 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 0 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
3 - 6 KS Polkowice KS Polkowice
IV Kolejka
GSF Gliwice
813 października
godz: 15:30
1
GKS Tychy
13 października
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
4 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
18:30 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
2 - 3 Odra Opole Odra Opole
19:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 5 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
1 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
14 października
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
1 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
V Kolejka
Berland OSiR Komprachcice
121 października
godz: 17:00
3
GSF Gliwice
20 października
18:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 4 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
21 października
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
3 - 4 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 2 KS Polkowice KS Polkowice
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
10 - 4 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
VI Kolejka
GSF Gliwice
16 grudnia
godz: 16:00
Odra Opole
27 października
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
1 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
28 października
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 8 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
3 - 3 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
15:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 0 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
VII Kolejka
Futsal Team Brzeg
104 listopada
godz: 18:00
5
GSF Gliwice
03 listopada
15:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 4 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
4 - 6 KS Polkowice KS Polkowice
04 listopada
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 2 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 6 GKS Tychy GKS Tychy
VIII Kolejka
GSF Gliwice
918 listopada
godz: 16:00
1
KS AZS UMCS Lublin
17 listopada
16:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
5 - 1 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
18 listopada
18:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
4 - 7 KS Polkowice KS Polkowice
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
3 - 3 Odra Opole Odra Opole
IX Kolejka
Heiro Rzeszów
524 listopada
godz: 18:00
6
GSF Gliwice
24 listopada
16:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
4 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
16:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
3 - 6 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
25 listopada
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
3 - 3 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
X Kolejka
GSF Gliwice
21 grudnia
godz: 19:30
Maxfarbex Busko Zdrój
30 listopada
19:30 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
6 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
01 grudnia
15:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
02 grudnia
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
2 - 4 KS Polkowice KS Polkowice
18:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
6 - 5 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
XI Kolejka
KS Polkowice
209 grudnia
godz: 17:00
7
GSF Gliwice
08 grudnia
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
5 - 1 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
2 - 1 GKS Tychy GKS Tychy
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
1 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
16:30 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
6 - 3 Odra Opole Odra Opole
09 grudnia
17:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
6 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
XII Kolejka
Futsal Nowiny
GSF Gliwice
01 stycznia
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- KS Polkowice KS Polkowice
-
GKS Tychy GKS Tychy
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
Odra Opole Odra Opole
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XIII Kolejka
GSF Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- Odra Opole Odra Opole
-
Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
KS Polkowice KS Polkowice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
Futsal Nowiny Futsal Nowiny
XIV Kolejka
Remedium Hybryd Pyskowice
GSF Gliwice
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
GKS Tychy GKS Tychy
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- KS Polkowice KS Polkowice
-
Odra Opole Odra Opole
XV Kolejka
GKS Tychy
GSF Gliwice
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
KS Polkowice KS Polkowice
- Odra Opole Odra Opole
-
Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XVI Kolejka
GSF Gliwice
Berland OSiR Komprachcice
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Odra Opole Odra Opole
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- KS Polkowice KS Polkowice
-
KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
GKS Tychy GKS Tychy
XVII Kolejka
Odra Opole
GSF Gliwice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
GKS Tychy GKS Tychy
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
KS Polkowice KS Polkowice
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
XVIII Kolejka
GSF Gliwice
Futsal Team Brzeg
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
Odra Opole Odra Opole
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- KS Polkowice KS Polkowice
-
Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
XIX Kolejka
KS AZS UMCS Lublin
GSF Gliwice
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
GKS Tychy GKS Tychy
- KS Polkowice KS Polkowice
-
Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Odra Opole Odra Opole
-
Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XX Kolejka
GSF Gliwice
Heiro Rzeszów
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
KS Polkowice KS Polkowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- GKS Tychy GKS Tychy
-
KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
Odra Opole Odra Opole
XXI Kolejka
Maxfarbex Busko Zdrój
GSF Gliwice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
GKS Tychy GKS Tychy
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
Odra Opole Odra Opole
- KS Polkowice KS Polkowice
-
Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XXII Kolejka
GSF Gliwice
KS Polkowice
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Odra Opole Odra Opole
-
KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- GKS Tychy GKS Tychy
-
Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Partnerzy medialni