poprzedni mecz Maxfarbex Busko Zdrój 2 : 2 GSF Gliwice
następny mecz GSF Gliwice VS KS Polkowice

I LIGA FUTSALU SEZON 2018/2019 GRUPA POŁUDNIOWA 2018/2019

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Gwiazda Ruda Śląska 22 54 18 0 4 89:50
2. GSF Gliwice 21 53 17 2 2 106:35
3. KS Polkowice 21 47 15 2 4 101:69
4. GKS Tychy 22 30 9 3 10 82:87
5. Heiro Rzeszów 21 30 9 3 9 67:71
6. Maxfarbex Busko Zdrój 22 28 7 7 8 85:88
7. Berland OSiR Komprachcice 21 28 7 7 7 67:65
8. Futsal Team Brzeg 22 26 7 5 10 64:81
9. Futsal Nowiny 22 21 6 3 13 68:82
10. KS AZS UMCS Lublin 22 21 6 3 13 55:95
11. Odra Opole 22 18 5 3 14 57:82
12. Remedium Hybryd Pyskowice 22 13 3 4 15 58:94
I Kolejka
GSF Gliwice
410 listopada
godz: 18:00
0
Futsal Nowiny
22 września
16:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 1 KS Polkowice KS Polkowice
23 września
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
4 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
5 - 3 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
16:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 1 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
17 października
19:30 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
1 - 3 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
II Kolejka
Gwiazda Ruda Śląska
229 września
godz: 15:00
1
GSF Gliwice
29 września
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
2 - 2 Odra Opole Odra Opole
30 września
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
3 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
6 - 4 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
5 - 6 GKS Tychy GKS Tychy
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
9 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
III Kolejka
GSF Gliwice
907 października
godz: 17:00
2
Remedium Hybryd Pyskowice
06 października
14:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 7 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
07 października
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
6 - 6 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 1 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 0 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
3 - 6 KS Polkowice KS Polkowice
IV Kolejka
GSF Gliwice
813 października
godz: 15:30
1
GKS Tychy
13 października
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
1 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
4 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
18:30 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
2 - 3 Odra Opole Odra Opole
19:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
1 - 5 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
14 października
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
1 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
V Kolejka
Berland OSiR Komprachcice
121 października
godz: 17:00
3
GSF Gliwice
20 października
18:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 4 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
21 października
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
3 - 4 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 2 KS Polkowice KS Polkowice
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
10 - 4 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
VI Kolejka
GSF Gliwice
416 grudnia
godz: 16:00
0
Odra Opole
27 października
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
1 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
28 października
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 8 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
3 - 3 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
15:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 0 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
VII Kolejka
Futsal Team Brzeg
104 listopada
godz: 18:00
5
GSF Gliwice
03 listopada
15:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 4 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
20:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
4 - 6 KS Polkowice KS Polkowice
04 listopada
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 2 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 6 GKS Tychy GKS Tychy
VIII Kolejka
GSF Gliwice
918 listopada
godz: 16:00
1
KS AZS UMCS Lublin
17 listopada
16:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
5 - 1 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
18 listopada
18:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
4 - 7 KS Polkowice KS Polkowice
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
3 - 3 Odra Opole Odra Opole
IX Kolejka
Heiro Rzeszów
524 listopada
godz: 18:00
6
GSF Gliwice
24 listopada
16:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
3 - 6 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
16:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
4 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
25 listopada
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
3 - 3 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
X Kolejka
GSF Gliwice
421 grudnia
godz: 19:30
3
Maxfarbex Busko Zdrój
30 listopada
19:30 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
6 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
01 grudnia
15:30 Odra Opole Odra Opole
-
2 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
02 grudnia
18:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
6 - 5 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
2 - 4 KS Polkowice KS Polkowice
XI Kolejka
KS Polkowice
209 grudnia
godz: 17:00
7
GSF Gliwice
08 grudnia
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
5 - 1 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
2 - 1 GKS Tychy GKS Tychy
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
1 - 3 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
16:30 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
6 - 3 Odra Opole Odra Opole
09 grudnia
17:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
6 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
XII Kolejka
Futsal Nowiny
412 stycznia
godz: 18:30
3
GSF Gliwice
12 stycznia
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 2 GKS Tychy GKS Tychy
13 stycznia
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 4 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
19:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
5 - 5 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
16 lutego
18:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
3 - 1 Odra Opole Odra Opole
24 lutego
13:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 2 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
XIII Kolejka
GSF Gliwice
620 stycznia
godz: 17:00
3
Gwiazda Ruda Śląska
20 stycznia
- GKS Tychy GKS Tychy
-
8 - 4 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
3 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 5 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
4 - 5 KS Polkowice KS Polkowice
24 lutego
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
4 - 5 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
XIV Kolejka
Remedium Hybryd Pyskowice
020 lutego
godz: 20:00
3
GSF Gliwice
01 lutego
20:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 1 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
02 lutego
19:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
3 - 6 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
18:30 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
4 - 6 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 3 Odra Opole Odra Opole
03 lutego
17:30 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 2 GKS Tychy GKS Tychy
XV Kolejka
GKS Tychy
310 lutego
godz: 15:00
9
GSF Gliwice
09 lutego
20:00 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
1 - 9 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
1 - 8 KS Polkowice KS Polkowice
16:30 Odra Opole Odra Opole
-
3 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
10 lutego
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
3 - 1 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
17:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
3 - 7 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XVI Kolejka
GSF Gliwice
202 marca
godz: 17:00
2
Berland OSiR Komprachcice
02 marca
18:00 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
6 - 3 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
03 marca
17:30 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 0 Odra Opole Odra Opole
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
3 - 3 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
5 - 0 GKS Tychy GKS Tychy
XVII Kolejka
Odra Opole
209 marca
godz: 16:30
4
GSF Gliwice
10 marca
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 1 GKS Tychy GKS Tychy
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
2 - 2 KS Polkowice KS Polkowice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 7 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
- Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
1 - 1 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
10 kwietnia
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 4 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
XVIII Kolejka
GSF Gliwice
616 marca
godz: 17:00
1
Futsal Team Brzeg
15 marca
20:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
5 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
16 marca
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
10 - 3 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
17 marca
17:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
4 - 2 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 4 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
15:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
4 - 3 Odra Opole Odra Opole
XIX Kolejka
KS AZS UMCS Lublin
016 lutego
godz: 13:00
5
GSF Gliwice
23 marca
16:30 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
-
6 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
5 - 2 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
24 marca
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
3 - 1 GKS Tychy GKS Tychy
19:00 Odra Opole Odra Opole
-
1 - 4 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
17:00 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
1 - 5 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
XX Kolejka
GSF Gliwice
631 marca
godz: 17:00
0
Heiro Rzeszów
30 marca
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
7 - 7 KS Polkowice KS Polkowice
31 marca
19:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 3 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
18:00 GKS Tychy GKS Tychy
-
3 - 5 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
17:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
7 - 2 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
16:30 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 6 Odra Opole Odra Opole
XXI Kolejka
Maxfarbex Busko Zdrój
205 kwietnia
godz: 19:00
2
GSF Gliwice
06 kwietnia
17:00 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
6 - 5 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
18:00 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
5 - 2 Odra Opole Odra Opole
17:00 KS Polkowice KS Polkowice
-
2 - 6 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
07 kwietnia
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
5 - 4 GKS Tychy GKS Tychy
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
4 - 4 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
XXII Kolejka
GSF Gliwice
27 kwietnia
godz: 18:00
KS Polkowice
02 kwietnia
17:15 GKS Tychy GKS Tychy
-
6 - 6 Maxfarbex Busko Zdrój Maxfarbex Busko Zdrój
27 kwietnia
18:00 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 5 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
18:00 Gwiazda Ruda Śląska Gwiazda Ruda Śląska
-
3 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
18:00 Odra Opole Odra Opole
-
5 - 4 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
18:00 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partnerzy medialni