poprzedni mecz P.A. Nova Gliwice 5 : 0 Gatta Active Zduńska Wola

I LIGA FUTSALU, GRUPA: POŁUDNIOWA 2017/2018

LP Drużyna M Pkt Z R P Bramki
1. Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 22 50 16 2 4 111:41
2. GSF Gliwice 22 40 12 4 6 89:61
3. GKS Tychy 22 40 13 1 8 95:81
4. Berland OSiR Komprachcice 22 38 12 2 8 92:71
5. Odra Opole 22 37 11 4 7 68:51
6. Futsal Team Brzeg 22 31 10 1 11 80:90
7. KS AZS UMCS Lublin 22 27 8 3 11 76:80
8. Heiro Rzeszów 22 21 6 3 13 65:106
9. Malwee Łódź 22 19 5 4 13 72:105
10. Futsal Nowiny 22 18 5 3 14 58:102
11. Remedium Hybryd Pyskowice 22 11 3 2 17 40:114
I Kolejka
Futsal Nowiny
123 września
godz: 19:30
8
GSF Gliwice
01 stycznia
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
5 - 1 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Odra Opole Odra Opole
-
5 - 1 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
5 - 1 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
10 - 5 Malwee Łódź Malwee Łódź
II Kolejka
GSF Gliwice
730 września
godz: 18:00
1
Remedium Hybryd Pyskowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
1 - 2 Odra Opole Odra Opole
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
1 - 5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
3 - 4 GKS Tychy GKS Tychy
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
2 - 11 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
III Kolejka
GKS Tychy
508 października
godz: 15:00
2
GSF Gliwice
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
5 - 1 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Odra Opole Odra Opole
-
5 - 3 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
9 - 4 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
IV Kolejka
GSF Gliwice
614 października
godz: 14:00
4
Heiro Rzeszów
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
2 - 8 Odra Opole Odra Opole
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
5 - 3 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- GKS Tychy GKS Tychy
-
1 - 2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
V Kolejka
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
021 października
godz: 18:00
2
GSF Gliwice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
1 - 8 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Odra Opole Odra Opole
-
0 - 1 GKS Tychy GKS Tychy
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 5 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
4 - 2 Malwee Łódź Malwee Łódź
VI Kolejka
GSF Gliwice
428 października
godz: 18:00
3
KS AZS UMCS Lublin
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
7 - 3 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
4 - 7 Odra Opole Odra Opole
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
5 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
5 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
VII Kolejka
Odra Opole
105 listopada
godz: 17:00
4
GSF Gliwice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
1 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
6 - 1 Malwee Łódź Malwee Łódź
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
7 - 2 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 4 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
VIII Kolejka
GSF Gliwice
318 listopada
godz: 18:00
2
Berland OSiR Komprachcice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
3 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
8 - 0 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
2 - 6 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
1 - 5 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
IX Kolejka
KS AZS UMCS Lublin
501 stycznia2
Futsal Nowiny
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
0 - 7 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
2 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
3 - 2 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
1 - 3 Odra Opole Odra Opole
X Kolejka
GSF Gliwice
301 grudnia
godz: 20:00
3
Malwee Łódź
- Odra Opole Odra Opole
-
5 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
5 - 8 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
6 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
4 - 7 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
XI Kolejka
Futsal Team Brzeg
709 grudnia
godz: 19:00
3
GSF Gliwice
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
8 - 2 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- GKS Tychy GKS Tychy
-
2 - 5 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Odra Opole Odra Opole
-
3 - 5 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
XII Kolejka
GSF Gliwice
212 stycznia
godz: 20:00
2
Futsal Nowiny
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
6 - 4 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
2 - 8 GKS Tychy GKS Tychy
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
8 - 4 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
1 - 4 Odra Opole Odra Opole
XIII Kolejka
Remedium Hybryd Pyskowice
021 marca
godz: 20:00
5
GSF Gliwice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
1 - 1 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- Odra Opole Odra Opole
-
2 - 1 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
7 - 1 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 1 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
XIV Kolejka
GSF Gliwice
1021 lutego
godz: 19:00
1
GKS Tychy
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
2 - 6 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
4 - 5 Odra Opole Odra Opole
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
7 - 3 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
4 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
XV Kolejka
Heiro Rzeszów
717 lutego
godz: 18:00
2
GSF Gliwice
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
6 - 5 GKS Tychy GKS Tychy
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
2 - 2 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
1 - 5 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
- Odra Opole Odra Opole
-
1 - 1 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
XVI Kolejka
GSF Gliwice
303 marca
godz: 18:00
3
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
3 - 2 Odra Opole Odra Opole
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
1 - 4 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
2 - 3 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
4 - 4 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
XVII Kolejka
KS AZS UMCS Lublin
011 marca
godz: 15:00
2
GSF Gliwice
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
5 - 5 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Odra Opole Odra Opole
-
3 - 3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
3 - 8 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
4 - 5 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
XVIII Kolejka
GSF Gliwice
217 marca
godz: 18:00
0
Odra Opole
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
4 - 2 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- GKS Tychy GKS Tychy
-
5 - 9 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
3 - 2 Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
6 - 4 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
XIX Kolejka
Berland OSiR Komprachcice
313 kwietnia
godz: 19:30
2
GSF Gliwice
- Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
-
1 - 0 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
4 - 4 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
2 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
8 - 5 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
XX Kolejka
GKS Tychy
1601 stycznia1
Heiro Rzeszów
- Malwee Łódź Malwee Łódź
-
6 - 6 Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
13 - 0 Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
- Odra Opole Odra Opole
-
1 - 4 Futsal Team Brzeg Futsal Team Brzeg
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
6 - 1 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
XXI Kolejka
Malwee Łódź
614 kwietnia
godz: 19:00
5
GSF Gliwice
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
0 - 10 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
7 - 3 Futsal Nowiny Futsal Nowiny
- KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
-
2 - 5 GKS Tychy GKS Tychy
- Remedium Hybryd Pyskowice Remedium Hybryd Pyskowice
-
3 - 6 Odra Opole Odra Opole
XXII Kolejka
GSF Gliwice
521 kwietnia
godz: 18:00
0
Futsal Team Brzeg
- Heiro Rzeszów Heiro Rzeszów
-
2 - 2 Odra Opole Odra Opole
- Berland OSiR Komprachcice Berland OSiR Komprachcice
-
11 - 3 GKS Tychy GKS Tychy
- Futsal Nowiny Futsal Nowiny
-
0 - 2 Malwee Łódź Malwee Łódź
- Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
-
5 - 0 KS AZS UMCS Lublin KS AZS UMCS Lublin
Wróć do listy

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy medialni