Aktualności

Chojnice zdobyte !!!
22.12.2019

Kończymy rok zwycięstwem w Chojnicach 5:3. W trzech ostatnich meczach zdobywamy 7 pkt i w dobrych nastrojach kończymy rok.  czytaj więcej
Remis z FC KJ Toruń
14.12.2019

Remisujemy z aktualnym wicemistrzem Polski FC KJ Toruń 3:3 (2:0) mimo prowadzenia po pierwszej połowie 2:0 i 3:1 w drugiej połowie. Niestety nie udało nam się utrzymać… czytaj więcej
Eliminacje MMP U-18 w Gliwicach na Jasnej 31
12.12.2019

W niedzielę 15 grudnia jesteśmy gospdoarzem kolejnego turnieju eliminacji MMP U-18 w futsalu. Po pierwszym turnieju w Brzegu mamy 4 pkt. i zajmujemy 4 pozycję. Do… czytaj więcej
Przywozimy 3 punkty i to z Zduńskiej Woli !!!
08.12.2019

Zła passa przerwana. Wygrywamy po niesamowitym meczu w  Zduńskiej Woli z Gattą Active 5:4 (4:2). czytaj więcej
Niemoc trwa ....
22.11.2019

Kolejna porażka stała się faktem, przegrywamy z AZS UŚ Katowice 2:1 mimo bardzo wielu 100% okazji do zdobycia choćby 1 bramki.  czytaj więcej
"TRENUJ FUTSAL" wizyta w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13 w Gliwicach
21.11.2019

Wczoraj gościliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 13 w Gliwicach! Ambasadorem Futsalu w tej szkole jest doskonale znany Pan Wojciech Kijewski, prywatnie kibic… czytaj więcej
W Chorzowie wypunktowani ....
17.11.2019

Po dobrym meczu u siebie z Rekordem B-B mieliśmy nadzieje na ponowny dobry mecz w naszym wykonaniu w Chorzowie z Clearexem. Niestety mecz w naszym wykonaniu bardzo… czytaj więcej