poprzedni mecz GSF Gliwice 3 : 5 GI Malepszy Futsal Leszno
następny mecz Piast Gliwice VS GSF Gliwice

Pierwszy punkt w historycznym występie w Futsal Ekstraklasie !!!

07.09.2019
Kibice w hali przy ulicy Jasna31 zobaczyli historyczny a zarazem, debiutancki mecz futsalowego GSF Gliwice w ramach 1. kolejki Futsal Ekstraklasa.
Rywalem podopiecznych Sebastiana Wiewióry (tego dnia pierwszy trener, Błażej Korczyński, przebywał na Mistrzostwach Europy do lat 19 w Rydze) była drużyna, która w ubiegłym sezonie otarła się o podium rozgrywek - KS Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice.
Mecz momentami mógł się podobać, chociaż gra toczyła się głównie w środkowej części parkietu.
Nie brakowało strzałów na bramkę, ale było ich jak na lekarstwo, stąd wynik 0:0 po końcowej syrenie w meczu (ostatni taki wynik padł w roku 2016).