poprzedni mecz KS Polkowice 2 : 7 GSF Gliwice
następny mecz GSF Gliwice VS Odra Opole

PEWNE ZWYCIĘSTWO GSF W ZALEGŁYM MECZU !!!

12.11.2018
Część zaległości nadrobiona! W sobotni wieczór gliwicki GSF w zaległym meczu 1szej kolejki Polskiej Ligi Futsalu pokonał pewnie zespół GKS Ekom Invex Remedies Nowiny 4:0 (2:0) @futsalnowiny Mimo, że grał jeden z głównych pretendentów do awansu do Ekstraklasy z zespołem zajmującym na ten moment ostatnie miejsce w tabeli to zarówno z obrazu gry jak i z przebiegu całego spotkania wcale to nie wynikało. Rzeczywiście początek meczu należał do GSF, a przewaga była ogromna tylko nie dokumentowana zdobyczami bramkowymi. Decydowała o tym bądź nieskuteczność zawodników GSF, bądź doskonała postawa bramkarza drużyny gości. Z czasem więc w szeregi naszego zespołu zaczęła się wkradać nerwowość, a przeciwnicy poczynali sobie coraz śmielej. Raz za razem swoim kunsztem musiał się wykazywać także nasz bramkarz - Łukasz Groszak. Wyższość piłkarska GSFu zaowocowała jednak dwoma bramkami zdobytymi w 1szej połowie przez Tomaszów - Luteckiego i Czecha. Obraz drugiej strony zasadniczo się nie zmienił czyli sporo niewykorzystanych sytuacji z obu stron, sporo okazji wykazaniem się kunsztem przez obu bramkarzy i także dwie bramki GSF wynikające jednak z większej futsalowej dojrzałości naszego zespołu i nadal bramki zdobywał wyłącznie Tomasz - z tą tylko różnicą, że w drugiej połowie już tylko Tomasz Czech, kompletując tym samym hat-tricka w tym meczu i pieczętując kolejne zwycięstwo GSF.