poprzedni mecz Rekord Bielsko Biała 11 : 5 GSF Gliwice
następny mecz FC KJ Toruń VS GSF Gliwice

Najwyższe zwycięstwo w Futsal Ekstraklasie !!!

09.03.2020
W sobotę wygrywamy 7:2 (1:1) z Red Dragons Pniewy rewanżując się z nawiązką za porażkę w Pniewach 4:3, choć wcale łatwo nie było.
Zespół z Pniew wzmocniony w tej rundzie obcokrajowcami postawił trudne warunki naszemu zespołowi do 30 min. spotkania.
W pierwszej połowie a dokładnie w 9 min. po perfekcyjnie rozegranym rzucie wolnym bramkę na 1:0 zdobył Dominik Wilk, niestety po serii przewinień w 17 min. Mateusz Kostecki mocnym strzałem z 10 metrów doprowadza do remisu i tak kończy się pierwsza połowa.
Druga połowa to popis strzelecki Robert Gładczak autora trzech bramek oraz dwóch Tomek Czech i jednej Tomka Luteckiego.
Jest to nasze 7 zwycięstwo w rozgrywkach a 3 u siebie.
⚘⚘⚘Podczas meczu dzięki Kwiaciarnia Róża - Poczta Wysyłkowo Kwiatowa wszystkie Panie w przeddzień ich święta będące na trybunach zostały obdarowane pięknymi tulipanami. Serdecznie dziękujemy !!!
Bramki: 3xGładczak 2x Czech 1x Lutecki 1x Wilk dla gości 2x Kostecki
GSF: Barteczka, Bogdziewicz - Gładczak, Lutecki, Pasierb, Czech, Węgiel, Mirga, Kędziora, Sitko, Szyszko, Wilk, Cichy, Pazdej
Red Dragons: Błaszczyk, Roj- Kubiak, Wachoński, Kostecki, Silagava, Skrzypek, Tchumburidze, Hoły, Baklanov, Gładyszewski, Błaszyk, Bogaczyk