poprzedni mecz P.A. Nova Gliwice 5 : 0 Gatta Active Zduńska Wola

Legenda powraca !!! P.A. Nova Gliwice ponownie w Futsal Ekstraklasa

Legenda powraca !!! P.A. Nova Gliwice ponownie w Futsal Ekstraklasa
03.08.2020
Legenda powraca !!! P.A. Nova Gliwice ponownie w Futsal Ekstraklasa  
Mamy przyjemność zakomunikować, że na mocy podpisanej w dniu dzisiejszym umowy partnerskiej z Firmą Panova S.A. zespół GSF Gliwice od nadchodzącego sezonu występować będzie w rozgrywkach Ekstraklasy Futsalu pod historyczną nazwą P.A. Nova Gliwice !
Swoje podpisy pod umową złożyli ze strony Firmy P.A. Nova S.A Prezes - Tomasz Janik i Wiceprezes-Ewa Bobkowska, a ze strony GSF: Prezes Klubu - Tomasz Czok i Prezes Sekcji Futsalu - Roman Sowiński .
Warto przypomnieć, że zespół P.A. Nova Gliwice to pięciokrotny zwycięzca rozgrywek Ekstraklasy Futsalu ,wielokrotny medalista, zdobywca Pucharu i Superpucharu Polski- w latach 1994-2008.
Dzisiejsi sygnatariusze umowy: Ewa Bobkowska-założycielka oraz twórczyni siły i pozycji Firmy P.A. Nova S.A. oraz Roman Sowiński -założyciel, prezes i trener zespołu P.A. Nova związali się umową o współpracy w roku 1989 ,która trwała nieprzerwanie 20 lat i była pasmem sukcesów zarówno klubu jaki Firmy.
Tomasz Czok natomiast był wieloletnim czołowym zawodnikiem zespołu, jego kapitanem oraz trzykrotnym Mistrzem Polski. Pozostaje żywić nadzieję, że w nieodległej przyszłości zespół nawiąże do wspaniałych tradycji zespołu P.A. Nova Gliwice!
W najbliższym czasie przedstawimy sporo zarówno historycznych, jak i teraźniejszych faktów z życia zespołu.
Wróć do listy

Najnowsze aktualności

Pierwsze zwycięstwo !!!
18.10.2020

Pierwsze zwycięstwo !!!

W niedzielę na wyjeździe w Toruniu pokonujemy wyżej notowany zespół FC Toruń 4:2 (2:0) Na uwagę zasługuje udany debiut Roberta Satory w naszym zespole. Swoim… czytaj więcej
W derbach lepszy Piast
26.09.2020

W derbach lepszy Piast

Ulegamy w derbowym meczu na Hali Arena-Gliwice 5-2 (2-2), nie bedąc zespołem słabszym ale z pewnością mniej skutecznym. Duża w tym zasługa bramkarza drużyny przeciwnej… czytaj więcej
Przegrywamy w 2 kolejce z Constractem
12.09.2020

Przegrywamy w 2 kolejce z Constractem

Przegrywamy u siebie 0:5 z KS Constract Lubawa czytaj więcej

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partner techniczny
Partnerzy medialni