poprzedni mecz GSF Gliwice 6 : 0 KS Polkowice

KROK PO KROKU DO CELU !!!

11.02.2019
Do ostatniej niedzieli zespół GKS Tychy (IV m-ce w tabeli I ligi PLF ) pozostawał niepokonany na własnym boisku. Ale tylko do przyjazdu lidera czyli gliwickiego GSFu, który już w pierwszej połowie rozwiał wszelkie wątpliwości prowadząc do przerwy aż 5:0. Po przerwie szansę dostali zawodnicy rezerwowi i mecz sie momentami nieco wyrównał ale to nie przeszkodziło gliwiczanom wygrać wysoko i przekonywująco w stosunku 9-3. Łupem bramkowym podzielili się w tym meczu: Tomasz Czech-3x, Tomasz Lutecki-2x, Dominik Wilk-2x oraz Mateusz Szyszko i Szymon Cichy. Tym sposobem GSF Gliwice zrobił kolejny krok w kierunku celu jakim jest awans do Ekstraklasy Futsalu. Nasz zespół pozostaje zatem na fotelu lidera tabeli Polskiej Ligi Futsalu i to niezależnie od faktu,że ma rozegrany jeden mecz mniej niż najgroźniejsi rywale.