poprzedni mecz KS Polkowice 2 : 7 GSF Gliwice
następny mecz GSF Gliwice VS Odra Opole

Kolejnym efektownym zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz futsalistów GSF Gliwice w meczu VIII kolejki Polskiej Ligi Futsalu.

Kolejnym efektownym zwycięstwem zakończył się niedzielny mecz futsalistów GSF Gliwice w meczu VIII kolejki Polskiej Ligi Futsalu.
21.11.2018
Tym razem pokonali oni akademików z Lublina w imponującym rozmiarze 9:1 (6:0)., a niecodziennym wyczynem popisał sie nasz kadrowicz- Tomasz Lutecki zaliczając w tym meczu podwójego hat-tricka(!)- czyli 6 bramek. Pozostałym łupem bramkowym podzielili się: Dominik Wilk, Mateusz Szyszko i Amadeusz Pasierb. Tym samym podopieczni Błażeja Korczyńskiego-trenera GSF i jednocześnie Reprezentacji Polski w Futsalu dali kolejny, mocny sygnał nie tylko swojej sportowej dyspozycji ale także jaki postawili sobie w tym sezonie cel - czyli awans do Ekstraklasy Futsalu. Szczególnie dorobek zespołu zdobyty na hali przy ul.Jasnej jest imponujący- 4 mecze ,4 zwycięstwa i stosunek bramkowy 30-4! W tym momencie nasz zespół zajmuje 2 miejsce w tabeli z jednym punktem straty do lidera GKS Tychy, ale z rozegranym jednym meczem mniej. Mecz ten odbędzie się na hali "Jasna" w dniu 16 grudnia o godz 16:00, a przeciwnikiem GSF Gliwice, będzie opolska Odra. Zespół GSF występuje w składzie: Łukasz Groszak i Łukasz Bogdziewicz (bramkarze) oraz Zbigniew Mirga, Szymon Cichy, Dominik Wilk, Jakub Węgiel, Amadeusz Pasierb, Michał Rabiej, Michał Mirga , Michał Cygnarowski , Tomasz Czech, Piotr Paul i Tomasz Lutecki (kpt.) Trenerzy: Błażej Korczyński, Sebastian Wiewióra (asyst.) i Tomasz Ulfik (br.) Kierownik zespołu: Rafał Janke.
Wróć do listy

Najnowsze aktualności

GSF - INWAZJA MOCY!
11.12.2018

GSF - INWAZJA MOCY!

Nie sposób inaczej nazwać występ zespołu GSF Gliwice na parkiecie hali w Polkowicach jak pokaz futsalowej siły, skuteczności i dojrzałości. Boiskowa dominacja… czytaj więcej
Nowy śląski futsalowy projekt z naszym udziałem udany !!!
02.12.2018

Nowy śląski futsalowy projekt z naszym udziałem udany !!!

Nasi seniorzy w ten weeked nie grali ze względu na zgrupowanie Reprezentacji Polski przed dwumeczem z Belgią, natomiast zadebiutowali w premierowych rozgrywkach Śląskiej… czytaj więcej
Eliminacje MMP U-14 w Gliwicach 8 grudnia 2018
26.11.2018

Eliminacje MMP U-14 w Gliwicach 8 grudnia 2018

Jesteśmy gospodarzem eliminacji MMP U-14 które odbędą się 8 grudnia 2018 w hali Jasna 31 w Gliwicach. czytaj więcej

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Partnerzy medialni