poprzedni mecz KS Polkowice 2 : 7 GSF Gliwice
następny mecz GSF Gliwice VS Odra Opole

EFEKTOWNE ZWYCIĘSTWO GSF W DERBACH POWIATU GLIWICKIEGO!

07.10.2018
W inauguracyjnym, derbowym meczu w swoim nowym futsalowym domu przy ul. Jasnej 31 GSF pokonał wyraźnie przeciwnika zza miedzy czyli ITD24 Remedium Pyskowice 9-2 (6-0). Tylko parę minut przyjezdni utrzymywali korzystny dla siebie wynik bezbramkowy. Później nasilająca się z minuty na minutę przewaga naszego zespołu przyniosła wymierny skutek i co chwilę na tablicy wyników zmieniały się cyferki wyłącznie po stronie GSF, aby na przerwę schodzić przy wyniku 6-0. Nawet w futsalu taki wynik do przerwy oznacza, że mecz został juz rozstrzygnięty i zwycięzca wyłoniony, co pozwoliło też naszym trenerom na danie szansy gry wszystkim pozostałym zawodnikom. Gra nieco straciła na widowiskowości, stała się bardziej chaotyczna i nieco bardziej wyrównana co też wpłynęło na fakt, że bramek już padało nieco mniej by ostatecznie mecz zakończył się bardzo przekonywującym i zasłużenie wysokim zwycięstwem GSF 9-2. Łupem bramkowym w tym meczu podzielili się : Amadeusz Pasierb, Tomasz Czech x2, Michał Rabiej x2, Tomasz Lutecki, Michał Cygnarowski, Dominik Wilk oraz Mateusz Szyszko Po tym dość łatwym, bezproblemowym zwycięstwie przychodzi pora na większe wyzwanie jakim bez wątpienia będzie sobotni (13.X.) mecz z aktualnym liderem grupy południowej 1 ligi czyli zespołem GKS Tychy, który odbędzie się o godz.15:30 ponownie na hali "Jasna". Już teraz zapraszamy kibiców na ten zapowiadający się niezwykle atrakcyjnie mecz!