poprzedni mecz GSF Gliwice 6 : 0 KS Polkowice

CENNE ZWYCIĘSTWO GSF W ZALEGŁYM MECZU!

CENNE ZWYCIĘSTWO GSF W ZALEGŁYM MECZU!
17.12.2018
Gliwicki GSF pewnie pokonał opolską Odrę w zaległym meczu grupy południowej Polskiej Ligi Futsalu 4-0 (3-0), umacniając się tym sposobem na pozycji lidera rozgrywek. Zwycięstwo to nie przyszło jednak naszemu zespołowi lekko,łatwo i przyjemnie, ponieważ zespół z Opola pod wodzą także gliwiczanina -Marcina Waniczka i wzmocniony zawodnikami z naszego podwórka czyli Barta Krzywickiego (bramkarz) i Piotra Łopucha znając doskonale nasz zespół i naszych zawodników stawiał zaciekły opór praktycznie przez cały mecz. Na pierwszego gola przyszło więc czekać ponad 10minut ,a odczarował opolską bramkę Amadeusz Pasierb. To rozwiązało nieco przysłowiowy worek z bramkami i do przerwy GSF prowadził 3:0 po celnych trafieniach Dominika Wilka i Tomasza Luteckiego. Walka o końcowy rezultat trwała jednak do końca tego meczu. Naszemu zespołowi mimo wielu okazji udało się zdobyć jeszcze tylko jedną bramkę za sprawą Michała Cygnarowskiego, natomiast ambitnie walczącej do końca opolskiej Odrze nie udało się zaliczyć nawet honorowego trafienia. Zwycięstwo to spowodowało ,ze GSF Gliwice jest już samodzielnym liderem z trzema punktami przewagi nad kolejnym zespołem w tabeli.
Wróć do listy

Najnowsze aktualności

Nabór uzupełniający do sekcji piłki nożnej !!!
13.06.2019

Nabór uzupełniający do sekcji piłki nożnej !!!

Nabór uzupełniający do sekcji piłki nożnej GSF Gliwice !!! Działamy już 10 lat !!! Łączymy piłkę nożną z futsalem co daje niewymierną korzyść dla naszych… czytaj więcej
I edycja Turnieju Rodziców za nami !!!
08.06.2019

I edycja Turnieju Rodziców za nami !!!

I edycja turnieju rodziców naszego klubu za nami. Po dużych emocjach i wyrównanej grze I miejsce zajęli rodzice z rocznika 2009-2010, II miejsce rodzice z… czytaj więcej
MLF - Międzyszkolna Liga Futsalu oraz nabór do Akademii GSF
05.06.2019

MLF - Międzyszkolna Liga Futsalu oraz nabór do Akademii GSF

Ruszamy z kolejnym projektem ! Skierowany do szkół podstawowych oraz szkół średnich.  Termin: od listopada do marca we wtorki od 12:00 do 15:00 w… czytaj więcej

Sponsorzy i Partnerzy

Miasto Gliwice wspiera sport
Sponsor strategiczny
Sponsor wiodący
Sponsor wspomagający
Partnerzy medialni